Akt kobiecy, 1960

ID: 5184

Proweniencja

63 x 50 cm

gwasz/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "ST. KONARZ. 60."; sygn. i opisany na odwrocie: "STANISŁAW / KONARZ / … [nieczytelne] . IX"

Datowanie

1960

opisany na odwrocie: "STANISŁAW / KONARZ / AKT. IX"