Abstrakcje

ID: 6907

Proweniencja

15 x 21 cm

technika mieszana/papier

Sygnatura

sygn. w kompozycji monogramem wiązanym p. d.: "MR" (ołówkiem);

na odwrocie pieczęć autorska (częściowo czytelna): "MARIA RITTER / ART. – MAL. – Nr leg. … / Członek Z. P. A. P. / NOWY SĄCZ, RYNEK 2"

Stan zachowania: niewielkie pofalowanie papieru