Abstrakcja nr 1439, 2005
Dwurnik Edward (1943-2018)
ID: 6959
57 x 79 cm w św. p-p.
akwarela, tempera, akryl/papier
Datowanie
2005
Proweniencja
- zakup w Domu Aukcyjnym Polswiss Art; - kolekcja prywatna, Warszawa
- autorskie pieczęcie: "AKWARELA / E. DWURNIK oraz NA PAPIERZE / NR: 10714";
- autorskie opisy: "NR: 1439 [strzałki w czterech kierunkach], + tempera + akryl, 57 x 79, 3 – 19.02.2005."