Abstrakcja koloru
Maziarska Jadwiga (1913-2003)
ID: 653
80,1 x 60,2 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. na odwrocie: "Jadwiga / Maziarska / Kraków, ul. Mikołajska 8."
.