Rise, z serii: Toxic Paradise
Neuman Shalom Tomas (1947-)
ID: 2199
98 x 110 x 8 cm
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. (podwójnie) i dat. na odwrocie: "SHALOM; SHALOM / 7" 1989; 89
Datowanie
1989