Rise, z serii: Toxic Paradise

ID: 2199

98 x 110 x 8 cm

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. (podwójnie) i dat. na odwrocie: "SHALOM; SHALOM / 7" 1989; 89

Datowanie

1989