Muzykanci

ID: 2183

104 x 131 cm

olej/płótno

na odwrocie: nalepka wystawowa: BIURO WYSTAW ARTYSTYCZNYCH / w KRAKOWIE / Autor JERZY SKĄPSKI / Nazwisko właściciela ; ”- SKĄPSKI / Adres właściciela KRAKÓW, KREMEROWSKA 14/4 / Tytuł dzieła muzykanci / Nr porządkowy zgłoszenia / Technika wykonania olej / Wymiary: wys. cm. 104 szer. cm. 132 / Nr leg. Z. P. A. P. 4627 Cena 5 000 / D. Z. 1189/66 - 0.000 - nalepka z opisem: JERZY SKĄPSKI / KRAKÓW, KREMEROWSKA 14/4 / » muzykanci « / 1963r. / olej / 132 x 104 cm; na krośnie: KRAKÓW / JERZY SKĄPSKI