XXIV AUKCJA: SZTUKA DAWNA - 8.12.2021
25 listopada 2021

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością przedstawiamy ofertę grudniowej aukcji sztuki, która obejmuje wyselekcjonowane, wysokiej klasy obiekty sztuki dawnej i współczesnej. Licytacje odbędą się tego samego dnia, a zaproponowane przez nas rozdzielenie oferty służyć ma większej przejrzystości i systematyzacji dzieł. Mamy nadzieję, że taka forma licytacji będzie dla Państwa atrakcyjna.

W katalogu sztuki dawnej warto zwrócić uwagę na dzieła wykonane przez przedstawicieli trzech pokoleń rodu Kossaków, w tym - znakomitą akwarelę Juliusza Kossaka, datowaną na 1883 rok. Interesujące pod względem kolekcjonerskim są także prace: Rafała Malczewskiego (nastrojowa akwarela), Wlastimila Hofmana (pejzaże z Palestyny), Pawła Wróbla (scena rodzajowa z górniczą orkiestrą) czy Adama Setkowicza (wielopostaciowa scena w zimowym pejzażu).

Wśród klasyków malarstwa znalazły się także obrazy Juliana Fałata, Józefa Mehoffera, Fryderyka Pautscha, Nikifora czy Jaxy-Małachowskiego.

Zapraszamy do licytacji telefonicznej, online lub pozostawienia zlecenia licytacji.

KATALOG ONLINE:

Juliusz Kossak Roman Ruszczyc wraca z podjazdu z jeńcami do obozu polskiego pod Tullnem 1883 r DSC08359

KATALOG ISSUU:

Wiktor Zin Szron nad Wisłoką 1987 r DSC08355

KATALOG PDF:

Wojciech Kossak Patrol r DSC08276