Oferta Luty 2013
7 lutego 2013

Oferta Luty 2013

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością prezentujemy wybrane prace z najnowszej oferty luty 2013. Liczymy, że wzbudzą one Państwa zainteresowanie.

Oferta obejmuje zarówno malarstwo XIX, jak i XX wieku. Wśród proponowanych obrazów znajdują się dzieła takich malarzy jak Józef Brandt, Julian Fałat, Wojciech Fangor czy Jerzy Nowosielski.

Pełna oferta wraz z cenami prezentowana jest na stronie internetowej Katalog Dzieł.

Stachiewicz Piotr Kwiaty r

Piotr Stachiewicz (1858-1938)

„Kwiaty”

akwarela/papier, wym.: 50 x 65 cm, sygn. p. d.: „P. Stachiewicz”

Brandt Józef Portret konny Zbigniewa Horodyńskiego r

Józef Brandt (1841 -1915)

„Spacer konno, portret konny Zbigniewa Horodyńskiego”, 1890 r.

olej/płótno, wym.: 72 x 62 cm, sygn. p.d.: „Józef Brandt”

Wystawy:

Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, Warszawa 1926 – własność dr. Witolda Horodyńskiego, generała Wojska Polskiego

Literatura:

Przewodnik no XIV – Wystawa zbiorowa dzieł Józefa Brandta, TZSP Warszawa, 1926

Julian Fałat Polesie

Julian Fałat (1853-1929)

„Polesie”

akwarela/papier, wym.: 22 x 49 cm, sygn. p. d.: „J. Fałat/1910/Polesie”

Karpiński Alfons Cynie r

Alfons Karpiński (1875-1961)

„Cynie”

olej/tektura, wym.: 39,5 x 49,5 cm, sygn. p. śr.:”A. Karpiński/45″, na odwrocie napis autorski :””Cynie”/mal .A. Karpiński 1945/-Kraków ul. Floriańska 19 III P”

Rzepiński Czesław Podwórko r

Czesław Rzepiński (1905-995)

„Zabudowa”

olej/płótno, wym.: 54 x 65 cm, sygn. p. d.: „Rzepiński943”

Fangor Wojciech Autoportret r

Wojciech Fangor

„Autoportret”

olej/płótno, wym.: 113,5 x 69,7 cm, sygn. p. d.: „W FANGOR / 45”

Nowosielski Jerzy "Portret

Jerzy Nowosielski (1923-2011)

„Portret”, 1990 r.

tusz/papier, wym.: 30 x 24 cm, sygn. l. d: „Jerzy Nowosielski 3.II.90″ (obraz posiada atest Fundacji Jerzego Nowosielskiego)

Eugeniusz Eibisch "Kwiaty

Eugeniusz Eibisch (1896 -1987)

„Kwiaty”

olej/płótno, wym.: 50 x 42 cm, sygn. l. d.: „Eibisch”