Złoty wiek, z cyklu: Don Kichot z La Manchy

ID: 4318

Proweniencja

54,7 x 75,3 cm (arkusz)

litografia barwna/papier bawełniany Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

Salvador Dali. Catalogue Raisonné of Etchings and Mixed-Media Prints 1924-1980. Edited by Ralf Michler and Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich - New York 1995, 1001-1012.

oznaczenie edycji l. d.: "76/300" (ołówkiem);

- wklejka z wydrukowanym napisem: "Salvador Dali / Title: “L’age D’or” / Don Quichotte De Lamanche 1957. / Ausgabe: 1973, #76 von 300. / Blattgroße c.75 x 55 cm. / Papier: Arches, Lithografiepapier / Literatur: Michler / Löpsinger, (1001-1012)"

David

CENA : 6 200 zł