Z cyklu: Historia Don Kichota z La Manchy

ID: 2077

ok. 39,5 × 44 cm (odcisk płyty); 74,5 × 54,7 cm (arkusz w świetle ramy)

akwaforta, akwatintą, pokolorowana/papier bawełniany Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Albert Field: s. 144, nr 80-1, K; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, I: s. 262, nr 950.

Wydawca: Levine & Levine, Porter Wiener Atelier, New York, dla Dalart