Era atomowa, z cyklu: Historia Don Kichota z La Manchy

ID: 3681

Proweniencja

58 x 46 cm (kompozycja); 71,6 x 51,5 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: Dali; sygn. i dat. z płyty l. d. (w kompozycji): "1957 Dali"

Michler, Ralf; Löpsinger, Lutz W.; s. 1117.

oznaczenie edycji l. d.: "18/300"; na odwrocie kartki z informacjami o pracy w języku niemieckim

David

CENA : 6 200 zł