Rysunek tuszem 194, 2003

ID: 6557

3 500 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Włochy

32 x 22,8 cm

tusz, ołówek/papier

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK TUSZEM / 194 [wpisane w okrąg] 2003"

Datowanie

2003