23

Oko, 1989

ID: 7006

24 000 zł

19 000 - 25 000 zł

24 kwietnia 2024 godz. 18:00

Proweniencja

29,5 x 42 cm (arkusz)

tusz lawowany/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "M. Abakanowicz 1989" (ołówkiem)

Datowanie

1989

na odwrocie oznaczenia: "115515 KA 14544" (ołówkiem)

Lato - Jesień, 1968

Cena wylicytowana: 43 000 zł
4

M 90, 1967

Cena wylicytowana: 1 150 000 zł
6

See-Through Dark, 1983-84

Cena wylicytowana: 240 000 zł
7

Kontynuacja, 1980

Cena wylicytowana: 340 000 zł
8

Pigułki Murti-Bing, 1991

Cena wylicytowana: 190 000 zł
9

Bez tytułu, 2020

Cena wylicytowana: 86 000 zł
11

Lustrzane energie, 2003-04

Cena wylicytowana: 98 000 zł
12

W toni, 2008

Cena wylicytowana: 110 000 zł
14

Exit, część II

Cena wylicytowana: 45 000 zł
16

Fragment jako całość radykalna XXIX, 1982-84

Cena wylicytowana: 46 000 zł
20

Cerkiew, 1970

Cena wylicytowana: 34 000 zł
28

The Harbinger, 2024

Cena wylicytowana: 8 000 zł
31

Capricornus V, 2020

Cena wylicytowana: 26 000 zł
33

Epifania, 2010

Cena wylicytowana: 18 000 zł
35

Hounds of Love II, 2013

Cena wylicytowana: 22 000 zł