Plac des Vosges w czasach Ludwika XIII, 1958

ID: 5404

Proweniencja

52,3 x 70,2 cm w św. p-p. (arkusz)

akwaforta

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem); sygn. i dat. z płyty w kompozycji l. d.: "Dali / 1958"

Dalí S., Michler R., Löpsinger L. W., "Salvador Dali: das druckgraphische Werk 1924-1980", Prestel, Monachium 1994, poz. 63.

Datowanie

1958

oznaczenie egzemplarza l. d.: "81/125" (ołówkiem)