Akt w kapeluszu, 1922

ID: 5932

Proweniencja

27 x 19,8 cm (arkusz)

litografia

Sygnatura

sygn. z płyty u dołu: "GVSTAV / KLIMT"

Datowanie

1922

na odwrocie wklejka z informacjami o pracy w języku niemieckim;

egzemplarz: "146/375" (nakład jednorazowy)

Wydane przez:

Hermes, Wiedeń 1922 (za zgodą spadkobierców w jednorazowym nakładzie 375 numerowanych egzemplarzy).