Żuławski Marek (1908-1985) "Port"

  • 2 400 zł

  • Datowanie: 1974 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. l. d.: "MAREK 74"
  • Technika: olej/płyta pilśniowa
  • Wymiar: 40,2 x 50 cm

na odwrocie napis: "MAREK ŻUŁAWSKI"