Zucker Jacques (Jakub Cukier) (1900-1981) "W parku"

  • 5 900 zł

  • sygnatura: sygn. p. d.: "J. ZUCKER."
  • Technika: olej/płótno
  • Wymiar: 60 x 73,2 cm