Wójcik Jacenty (1940-2018) "Kompozycja" - poz. katalogowa 36 - XXI aukcja: sztuka współczesna

  • Cena wywoławcza: 4 000 zł
  • Estymacja:

technika własna, akryl, tektura; 92,8 x 68,7 cm w świetle ramy;

Estymacja: 5 000 - 7 000

Proweniencja:

Stan zachowania:

lekkie odpryski malatury, zarysowania