Wnuk Marian (1906-1967) "Baca" - poz. katalogowa 22

  • Cena wywoławcza: 1 800 zł
  • Estymacja: 2 500 - 3 500
  • Datowanie: 1927 r.
  • sygnatura: sygn. u podstawy: "WM"
  • Technika: rzeźba, drewno
  • Wymiar: wys. ok. 63,5 cm

napis u podstawy: "ZAKOPANE" i oznaczenie: "PS / PD";

pod podstawą nalepka: "Państwowa Szkoła Przemysłu Drzewnego / Autor. Marian Wnuk/ Tyt. Baca / Rok 1927" [?]