Wiśniewski Mieczysław (1929-2018) "Układ LV/144"

  • 13 500 zł

technika własna, płótno; 46 x 47,2 cm;
opisany na krośnie: "Mieczysław Wiśniewski / „UKŁAD LV/144” – 2006. 46 x 47"

Proweniencja: