Plakat reklamowy firmy The Ault & Wiborg Co.

ID: 979

66 x 44,8 cm w św. p-p.

litografia barwna/papier

monogram wiązany na kamieniu p. d.: THL;

oznaczenie edycji l. d.: 178/275;

okrągła sucha pieczęć z napisem w otoku l. d.: MUSEE TOULOUSE‑‑LAUTREC

Proweniencja:

kolekcja prywatna, Francja

Wydawca:

Musée Toulouse-Lautrec, Albi, Francja.