Toulouse-Lautrec Henri (1864-1901) "Plakat reklamowy firmy The Ault & Wiborg Co."

  • 3 000 zł

litografia barwna, papier; 66 x 44,8 cm w św. p-p.;

monogram wiązany na kamieniu p. d.: THL;

oznaczenie edycji l. d.: 178/275;

okrągła sucha pieczęć z napisem w otoku l. d.: MUSEE TOULOUSE-LAUTREC

Proweniencja:

kolekcja prywatna, Francja

Wydawca:

Musée Toulouse-Lautrec, Albi, Francja.