Torrandell Armando Cardona (1928-1995) "Taniec II" - poz. katalogowa 50

  • Cena wywoławcza: 3 500 zł
  • Estymacja: 4 000 - 6 000
  • Datowanie: 1977 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "cardona / torrandell / 77"
  • Technika: technika mieszana/karton
  • Wymiar: 69 x 99 cm