The Krasnals. Whielki Krasnal "Witold Gombrowicz, z cyklu GoodFellas" - poz. katalogowa 56

  • Cena wywoławcza: 6 000 zł
  • Estymacja:

datowanie: 2014

olej, płótno; 41,3 x 33 cm;

sygn., dat. i opisany na odwrocie: „Witold Gombrowicz' / Good Fellas series” / ‘2014 / The Krasnals / Whielki Krasnal

Estymacja 9 000 - 15 000

Proweniencja: