Tchorek Karol (1904-1985) "Kanarek"

  • 4 300 zł

  • Datowanie: 1974 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. u dołu: "KAROL TCHOREK 1974"
  • Technika: płaskorzeźba, drewno
  • Wymiar: 67,7 x 28 x 3,5 cm