Tarasin Jan (1926–2009) "Martwa natura z nożyczkami", 1990

  • 990 zł

  • Datowanie: 1990 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "J Tarasin 90" (ołówkiem)
  • Technika: serigrafia/papier
  • Wymiar: ok. 40 x 29,7 cm