Tarasin Jan (1926-2009) "Ciała niebieskie" - poz. katalogowa 8 - XXI aukcja: sztuka współczesna

  • Cena wywoławcza: 7 000 zł
  • Estymacja:

datowanie: 1991

technika mieszana, papier; 29,5 x 41,5 cm;

sygn. i dat. p. d.: JTarasin 91;

na odwrocie oprawy pieczęć: WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW / w Krakowie / Przedmiot nie podlega zakazowi / wywozu za granicę

Estymacja: 12 000 - 16 000

Proweniencja: