Tarasewicz Leon (ur. 1957) "Kompozycja kolorowa"

  • 27 000 zł

  • Datowanie: 2007
  • sygnatura: sygn. i dat. na odwrocie: "L. Tarasewicz 2007 / 50 x 50"
  • Technika: olej / płótno
  • Wymiar: 50,2 x 50,2 cm

Proweniencja: