Szpunar Tadeusz (ur. 1929) "Portret syntetyczny"

  • 10 000 zł

Datowanie: 1975 r.

drewno polichromowane na złoto; 28 cm x 34 cm (wymiar z podstawą);

pod podstawą: PORTRET SYNTETY… / GODŁO [?] „EWA” 1975 / 57/Rz/ [?]

Proweniencja: