Szczepański Stanisław (1895-1973) "Sad" - poz. katalogowa 34 - XX aukcja: sztuka dawna

  • Cena wywoławcza: 2 500 zł
  • Estymacja:

olej, płótno; 62,5 x 48,4 cm;

sygn. p. d: St. Szczepański

Estymacja 4 000 - 5 000

Proweniencja:

kolekcja prywatna, Wrocław