Stańko Michał (1901-1969) "Owce przy góralskiej chacie" - poz. katalogowa 10 - XX aukcja: sztuka dawna

  • Cena wywoławcza: 3 500 zł
  • Estymacja:

olej, tektura; 33,5 x 48,3 cm w świetle ramy;

sygn. p. d.: M.Stańko.;

na odwrocie napis (częściowo czytelny): Odnowiony 25/VI 1972 /…[?] Józef.

Estymacja 4 000 - 6 000

Proweniencja: