Sroka Jacek (ur. 1957) "Południe"

  • 7 400 zł

  • Datowanie: 1993 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. l. g.: "SROKA 1993"
  • Technika: olej/płótno
  • Wymiar: 190 x 135 cm

- sygn. i dat.: "943/1993 / JACEK SROKA" [adres artysty];

- napis: "POŁUDNIE";

- nalepka z opisem: "sud 1993";

- pieczęć (nieczytelna) i oznaczenie: "02III-632/95"