Sroka Jacek (ur. 1957) "Bez tytułu"

  • 5 900 zł

  • Datowanie: 1989 r.
  • sygnatura: sygn. na środku: "SROKA"
  • Technika: olej/płyta
  • Wymiar: 75,3 x 103 cm

dat. z lewej: "1989"