Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "W drogę"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 34,5 x 28 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: 7 [w kole] / Image No. 7 Print No. 23/50 / Image Date 1963 Date Printed 1979 / © Jan Saudek / 23/50  1979.712 I

Proweniencja:

Jan Saudek, Galeria Sztuki Współczesnej Winda, Kielce, 2015.

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.

Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.