Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Ukryta"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 37,1 x 27,8 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: 7 [w kole] #122 / Print No. 23/50 Image No. /22 / © Jan Saudek / 1975 / saudek.024.3.14  1980.315 II / 65987

Proweniencja:

Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.