Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Tory kolejowe"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 20,5 x 28,8 cm;

sygn. p. d.: JAN / SAUDEK;

na odwrocie: # 65 / Image No. 65 / Print No. 25/50 / Image Date 1969 / Date Printed 1982 / © Jan Saudek 1982 / 87753 / 82.677 II; oznaczenie: 30 [w kole]

Proweniencja:

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014