Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Stalingrad"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 22,4 x 25,6 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: Print No 22/50 Image No 32 / © Jan Saudek  PRINT NO. / 22/50  1978.682 I  oraz wzdłuż prawej krawędzi: 178.031.3.14

Proweniencja:

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.

Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.