Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Śmierć ojca"

  • 0 zł

fotografia bromowa sepiowana; 22,3 x 28,9 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na fotografii napis: Death of Father 1882, June 18 oraz tekst w języku czeskim;

na odwrocie: # 1917 / Image No. 1917  Print No. 22/50 / Image Date  Date Printed 1982 / © Jan Saudek 1982 / 1982.232 I

Proweniencja:

Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.