Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Siły natury"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 26,8 x 19,2 cm;

sygn. p. d.: JAN / SAUDEK;

na odwrocie: # 64 / Image No. 64 / Print No. 23/50 / Image Date  1971 / Date Printed  1982 / © Jan Saudek 1982 / 178.029.3.14  82.0[?]35 I

Proweniencja: