Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Saudek i synowie"

  • 0 zł

fotografia barwna; 30 x 40 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: Image No. 59 / Print No. 22/50 # 59 Image Date  Date Printed 1983 / © Jan Saudek / 1983.258 I

Proweniencja: