Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Lincz"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 22,5 x 28,3 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: 16 [w kole] / Print No 23/50 Image No 82 / # 82 / © Jan Saudek 1981 / 1969  1980.311 II / 65996

Proweniencja:

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.

Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.