Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Portret chłopca"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 29,9 x 24,2 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: # / 58 / Image No. 58 Print No. 26 [?]/50 / Image Date 1970 Date Printed 1984 / © Jan Saudek / 84.433 XLIV oraz wzdłuż prawej krawędzi: No 13 1[w kole]

Proweniencja:

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.

Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.