Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Piórko"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 21,9 x 25,5 cm;

sygn. p. d.: JAN / SAUDEK;

na odwrocie: # 53 / # 0[?] Print No 22/50 Image No 53 / © Jan Saudek / 1928.683I

Proweniencja:

Jan Saudek, Galeria Sztuki Współczesnej Winda, Kielce, 2015.

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.

Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.