Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Ona"

  • 0 zł

fotografia barwna; 22,7 x 28,2 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: 11 [w kole]  / # 166 / Print No. 26/50 Image No 166 / © Jan Saudek / 1978 1980.353 II / 66652

Proweniencja: