Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Miłość"

  • 0 zł

fotografia barwna; 21 x 28,8 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: Image No. 79 Print No. 23/50 / Image Date 1973 Date Printed 1979 / © Jan Saudek / 23/50 1979.211 I

Proweniencja:

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.

Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.