Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Dziewiąty miesiąc"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 17,4 x 27,6 cm;

sygn. p. d.: JAN / SAUDEK;

na odwrocie: # 71 / Image No. 71 / Print No. 24/50 / Image Date 1972 / Date Printed  1981 / © Jan Saudek 1981 / 1981.596 II; wzdłuż prawej krawędzi: 178.017.3.14; wzdłuż lewej krawędzi: 79378; oznaczenie: 4

Proweniencja:

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.

Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.