Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "David i klatka dla ptaków"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 15,1 x 20 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: Image No. 104 Print No. 29/50 / Image Date 1971 Date Printed 1985 / © Jan Saudek / 1985.210 I oraz wzdłuż lewej krawędzi: 178.025.3.14

Proweniencja:

Jan Saudek, Galeria Sztuki Współczesnej Winda, Kielce, 2015.

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.