Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Dama w kapeluszu"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 40,1 x 30,3 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: 119 / Image No. 119  Print No. 22/50 / Image Date 1975  Date Printed 1980 / © Jan Saudek / Print No. 22/50 Image No. 119 / © Jan Saudek / 1980.116 II / 64704

Proweniencja:

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.

Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.