Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Bezpieczeństwo"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 37,7 x 28 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: * 24 / # 28 / Image No. 28 Print No. 22/50 / Image Date Date Printed 1980 / © Jan Saudek / 81.088 II / 74588

Proweniencja:

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.

Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.