Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Agnes"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 30,1 x 24,1cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: Image No. 85  Print No. 23/50 / Image Date 1974  Date Printed 1980 / © Jan Saudek / Ac 22 [w kole] / 80.840 II / 71050

Proweniencja:

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.