Saudek Jan (ur. 1935) "Marie"

  • 14 800 zł

  • sygnatura: sygn. p. d.: "Jan Saudek"
  • Technika: akryl/płótno naklejone na tekturę
  • Wymiar: 49 x 69 cm w świetle ramy

napis l. d.: "Marie č.1";

sygn. i autorska dedykacja na odwrocie: "JAN SAUDEK"

- „Jan Saudek”, Galeria Sztuki Współczesnej Winda, Kielce, czerwiec-lipiec 2015.

- Daniela Mrázková „Jan Saudek”, Slovart, 2014.